Å STREKKE SEG ENDA LITT LENGER

Bli med Kristin Folsland Olsen på en spennende reise til utilgjengelige steder rundt omkring på kloden, og til magiske turopplevelser hjemme i Norge.

KRISTIN FOLSLAND OLSEN

Bli med Kristin Folsland Olsen på en spennende reise til utilgjengelige steder rundt omkring på kloden, og til magiske turopplevelser hjemme i Norge. Vi skal gå Svalbard på langs og Grønland på tvers. Vi skal bade med isbjørn på Baffin Island, og danse med pingviner på Sør-Georgia. Vi skal surfe på Hawaii og vi skal ut på tur både høyt og lavt i Lofoten.

I 2013 ble Kristin utsatt for en skiulykke hvor et alvorlig bekkenbrudd var nær ved å snu livet hennes på hodet. Kristin forteller om den tøffe rehabiliteringen, og hvordan det å ta de første skrittene i en prekestol gav en like stor mestringsfølelse som å bestige et fjell.

Velkommen inn i teltet og ut i friheten!

www.baffinbabes.com